Auta do Ślubu

Z Excellent Club do ślubu

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie wynajmu samochodów z kierowcą na ślub i inne uroczystości.  Nasza oferta zawiera wysokiej klasy samochody jak i rzadko spotykane samochody na drogach. Zapewniamy przejazd Państwa Młodych wraz z wystrojeniem samochodów i pamiątkowym zdjęciem. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszych ekskluzywnych aut do ślubu.

Mercedes-Benz E Klasa

Cena: 750 zł

Limuzyna Lincoln Royal

Amerykański krążownik szos w przedłużonym wydaniu dostępny dla każdego. Samochód idealny na imprezy okolicznościowe. Gdziekolwiek się nie pojawi robi ogromne wrażenie. Jeżeli ktoś szuka dyskrecji, to zdecydowanie nie tutaj. Zdjęcia nigdy nie oddają w 100% klimatu jaki jest w środku.

Cena: 1000 zł

Citroen DS7

Piękny i ociekający luksusem Citroen w wersji DS to nasza francuska propozycja auta do ślubu. Fantastycznie wykończony kokpit zapewni komfort przejazdu w najważniejszym dniu w życiu. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Cena: 750 zł

Mercedes SEC

Perfekcja to słowa, które doskonale opisuje ten samochód. Dbałość o detale, niespotykany komfort jazdy oraz eleganckie nadwozie zapewni Wam Mercedes w wersji SEC.

Cena: 800 zł