Helikoptery

Usługi Excellent Club są zawsze najwyższych lotów. Dlatego dla specjalnych klientów przygotowaliśmy kompleksową ofertę wynajmu śmigłowców.

Śmigłowiec R44 umożliwia przewiezienie trzech pasażerów z prędkością około 230 km/h.

Loty widokowe

Możesz poznać świat z innej perspektywy! Zabierz przyjaciół na lot widokowy nad miastem lub ponad szczytami wysokich gór. Już dzisiaj przekonaj się, jak to jest wznieść się ponad chmury i spoglądać na świat z lotu ptaka. Cena lotu to 300 zł

Zaręczyny w powietrzu

Wycieczka zaręczynowa śmigłowcem utkwi w jej pamięci na zawsze. Nasz śmigłowiec wyląduje tam, gdzie wskażesz. Może to być lądowanie na szczycie góry, nad brzegiem jeziora lub na polance w środku lasu. Zaręczyny, ślub i wesele z helikopterem można zorganizować w dowolnym miejscu w kraju.

Helikopterem na ślub

Nie ma bardziej emocjonującej limuzyny ślubnej niż helikopter. Z Excellent Club możesz wynająć śmigłowiec dla siebie, narzeczonej i wszystkich gości weselnych. Możemy sprawić, by na każdego w środku czekał szampan oraz drobne prezenty. Stworzymy niezwykłą atmosferę, która na długo pozostanie w pamięci Twojej i zaproszonych gości.

Wynajem śmigłowca

Oferujmy wynajem śmigłowca zarówno z pilotem jak i bez. Helikopter doskonale sprawdzi się jako najszybszy transport na spotkanie biznesowe. Dodasz szyku i prestiżu do swojego biznesu z Excellent Air.