Oferta Excellent

W Excellent Club stawiamy na nasz potencjał i energię do pracy. Chcemy zadbać o każdego klienta jak tylko potrafimy najlepiej. Zajmiemy się sprawami logistycznymi, formalnymi i organizacyjnymi. Tobie pozostanie cieszyć się jazdą!

Wynajem – krótko i długoterminowy

W Excellent Club możesz wynająć wymarzony samochód na taki okres jaki potrzebujesz. W trakcie wynajmu możesz również zmienić auto, jeżeli poprzednie Ci się znudzi. Wystarczy zadzwonić i wybrać kolejny samochód z naszej stajni.

Sesje zdjęciowe z autami

Potrzebujesz zdjęć w stylu Jamesa Bonda? Albo chciałbyś mieć uchwycony na fotografii amerykański sen w Mustangu? Możesz umówić się z nami na profesjonalną sesję zdjęciową wraz z naszymi autami. Jeżeli są Ci potrzebne zdjęcia do portfolio lub reklamy, zgłoś się do nas. Wspólnie stworzymy wspaniałą sesję zdjęciową.

Wynajem Auta do ślubu

Będziemy razem z Wami w tym wyjątkowym dniu. Zajmiemy się wszystkim abyście mogli jak najlepiej przeżyć jeden z ważniejszych dni w Waszym życiu. Oferujemy przyjazd po Panną Młodą i Pana Młodego, przejazd pod kościół oraz na salę balową. Na specjalne życzenie udostępnimy również samochód Panu Młodemu. Zapytaj Nas o zabytkowe modele aut do ślubu.

Imprezy okolicznościowe

Wieczory panieńskie, wieczory kawalerskie, studniówki czy imprezy firmowe. Skorzystaj z usługi Excellent Club według własnej potrzeby.

Organizacja imprez

Zajmujemy się również organizowaniem wydarzeń. Od kameralnych pikników z udziałem aut po wielkie, wystawowe tragi. Możemy przyjechać całą flotą na Twoje wydarzenie. Pomożemy również z organizacją. W końcu jesteśmy Excellent.

Teledyski oraz Reklamy

Udostępniamy również wizerunek naszych pojazdów do teledysków czy reklam. Wybierz scenerię, model samochodu i termin, a my stawimy się na czas.

Wycieczki Super Autami do luksusowych hoteli

Współpracujemy z wieloma biurami podróży i hotelami co pozwala nam rozszerzyć ofertę o kompleksową usługę wynajmu sportowego samochodu wraz z pobytem w hotelu. Wyobraź sobie, że jedziesz pięknym autem na weekend w góry lub nad morze do SPA. Z Excellent Club to możliwe.